עגלת הקניות שלך ריקה

נוצרים אוהדי ישראל מכל העולם פקדו את מוזיאון גוש קטיף בירושלים בסיור מרגש

סיפור גוש קטיף הוא מזמן לא סיפור מקומי בישראל. היום קבלנו במוזיאון גוש קטיף בירושלים קבוצה גדולה של נוצרים אוהדי ישראל מכל העולם שהגיעו להתרשם מכלי ראשון מה היו חיי היהודים בגוש קטיף, וללמוד על ההיסטוריה של יהדות גוש קטיף וחבל עזה מאז תקופת החשמונאים.

ונהרו כל הגויים למוזיאון גוש קטיף!
צהריים טובים לכולם. מה נשמע? סיפור גוש קטיף הוא מזמן לא סיפור מקומי בישראל. היום קבלנו במוזיאון גוש קטיף בירושלים קבוצה גדולה של נוצרים אוהדי ישראל מכל העולם שהגיעו להתרשם מכלי ראשון מה היו חיי היהודים בגוש קטיף, וללמוד על ההיסטוריה של יהדות גוש קטיף וחבל עזה מאז תקופת החשמונאים.

אבנר פרנקלין הדריך את הקבוצה במקצועיות רבה וסיפר על ההתרגשות הרבה של המבקרים לשמוע על המתיישבים הנפלאים של גוש קטיף ועל הגירוש מגוש קטיף שהוביל לפרץ של טרור וערעור היציבות באזור וסבל המתיישבים. המבקרים הבטיחו להיות פה למדינת ישראל ולהתיישבות היהודית, ולהביא מבקרים נוספים למוזיאון גוש קטיף. "זה המקום הכי מומלץ בירושלים אחרי הכותל המערבי. כל תייר חייב לבקר במוזיאון גוש קטיף" אמרו החברים בקבוצה.

כתובת מוזיאון גוש קטיף: רחוב שערי צדק 5, ירושלים ליד שוק מחנה יהודה בשכונת נחלאות חמש דק מתחנה מרכזית ובנייני האומה . בווייז לכתוב מוזיאון גוש קטיף
טלפון: 02-6255456
שעות הפתיחה: א-ה מהשעה 10:00 עד 17:00 בימי ו 10:00 עד 13:00
טלפון: 02-6255456
אימייל: mgushkatif@gmail.com
אתר גוש קטיף
www.gushkatifmuseum.com
להתראות במוזיאון

שתף לחברים

שתף